«Волонтерство – це рух життя»

Запорошуємо подавати заявки на участь у проекті «Волонтерство – це рух життя». Організаторами тренінгу-семінару виступає Запорізька міська молодіжна громадська організація «СТЕП» в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США

Мета проектуформування активної громадянської позиції, сприяння підвищенню мотивації молоді до волонтерської діяльності, оволодінню основними знаннями та вміннями для здійснення волонтерської роботи.

Завдання проекту – надання нових знань та навичок щодо волонтерської діяльності з метою розвитку соціальної активності молоді, теоретичної та практичної підготовки волонтерів до реалізації соціальних програм.

В рамках навчання у вересні 2013 року буде проведено дводенний семінар у м. Бердянськ для 25 представників активної молоді Запорізького регіону.

В програмі навчання: волонтерство та лідерство, проектний менеджмент та франдрайзинг.

До участі запрошуються кандидати від 16 до 35 років, які:

  1. Мають досвід роботи волонтерської діяльності.
  2. Займають активну життєву позицію.
  3. Прагнуть отримати нові знання та вміння.

Для участі у конкурсі необхідно:

  1. Заповнити анкету учасника (додається) з обов’язковим заповненням усіх граф.
  2. Надіслати резюме (додається) з фотографією.
  3. Надіслати рекомендацію на фірмовому бланку з печаткою від керівника організації, що рекомендує Вас до участі у проекті.
  4. Написання есе на тему «Волонтерство – це рух життя» (не більше 400 слів), які в подальшому будуть надруковані в брошурі.

 

Оплата проживання, харчування та роздаткових матеріалів: для учасників семінару – БЕЗКОШТОВНО, за умови відвідання 100% занять семінару. Додаткові послуги готелю, таксі, ін. -  оплачуються учасниками самостійно.

Квиток на проїзд (поїзд, автобус) – оплачується лише в одну сторону. Зворотній квиток до місця призначення – внесок учасника і оплачуватись оргкомітетом не буде.

 

Повний пакет документів відсилайте до 31 серпня 2013 року включно на електронну адресу stepzpz@gmail.com

 

Контактна особа – координатор проекту Вікторія Агєнтаєва,

тел. (050) 45- 45-600, (097) 735-78-25